studia kryminalistyka

studia kryminalistyka Według najnowszych danych, istnieje ponad 9 mln gospodarstw domowych w Stanach Zjednoczonych, że właścicielem RV i stanowią jeden z każdych dziesięciu pojazdów posiadających gospodarstw domowych. Wiele z tych gospodarstw domowych obejmują 55 ponad wieku, którzy mają wyższe niż przeciętne skłonności do gier i rocznego dochodu.staw skokowy leczenie

koszty prac rozwojowych RV Park są dużo niższe niż w hotelach, ale zwykle mają wysokie wykorzystanie sezonowych, osiągając w miesiącach letnich w umiarkowanych okolicach ośrodków oraz w miesiącach zimowych w obszarach „Snowbird”.

Sklepy detaliczne / wylot

studia kryminalistyka

Detal / Outlet handlowe zyskuje znaczącą pozycję w miejscach kasyn w całym kraju. Pierwszy przedstawiciel kasyna logo sklepów i kilka high-roller / jackpot zdobywca pozycjonowanych butików, te sklepy mają teraz urósł do wielkich centrów handlowych i centrów rozrywki. Te sklepy własne w Pałacu Cezara w Las Vegas oferuje najwyższy na sprzedaży stóp kwadratowych wszystkich centrów handlowych w Stanach Zjednoczonych, a wzrost sprzedaży detalicznej w mieście jest znacznie wyprzedzając które przychodów gier. Obecność tych sklepach służy zarówno jako działalności do 35 milionów odwiedzających rocznych okolicznych, którzy teraz spędzają mniej niż 4 godziny dziennie w rzeczywistości gier, a także głównym centrum zysku, który wykorzystuje bazę nawiedzenia.

W mniejszych ośrodków typu rynki docelowe, centra handlowe są silne generatory ruchu, z którego może czerpać zakład kasyno patronat. Na mniejszą skalę, kasyna mogą poszerzyć swoją wyrządzonych wykorzystania oferując unikalne i rodzimy zakupy, które jest specjalnie ustawiony tak, aby przyciągnąć „pomocniczego” rynek daytripper. Zakres i charakterystyka tych sklepach powinny być skalowane do potencjalnego rynku, aktualne trendy odwiedzin oraz wszelkich lokalnej atmosfery.

Artykuł dzięki: