studia historyczne

studia historyczne Zaletą taśmy był oczywisty – przenośny i później ponownie nagrywania. Późniejsze wydarzenia zawarte rejestrator wielośladowym produkować „Stereo” dźwięk. Następnie z dwóch torów do czterech do ośmiu ścieżek itp

W 1963 roku Phillips wprowadzenie Compact kasety audio, immersely popularny, obecnie rzadko spotykane wyjątkiem mikro rejestratory.

Dla większości z mojej młodości były tylko dwa główne rodzaje wyborów w formatach muzycznych – kompaktowa taśmy lub LP.

Następnie technologia cyfrowa na początku lat 80 rozpoczął swoją ewolucję. Pierwszy w Compact Disk – mniejszego, lżejszego wersji, że choć wyglądał podobny kształt dysku do starego LP używany zupełnie inną technologię. Zamiast polegać na bezpośrednim kontakcie produkować dźwięk – to znaczy igłę na powierzchni płyty, nowe płyty CD faktycznie nie mają bezpośredniego kontaktu powierzchni. Czytnik skanowane całej powierzchni dysku z Lazer zbierając dane. Poprawa CD włączone niebieskie światło Lazer – który ma mniejszą falę światło oznacza więcej danych na dysku i podwójnej warstwie oznaczało, że w bardzo krótkim czasie potencjał danych CD wzrosła z nieco ponad LP do bycia wielkim – posiadający ogromne film i nie tylko na jednej płycie DVD.

Technologia cyfrowa muzyka zmieniła się ponownie do świata online i iPoda oraz mnóstwo MP’3 graczem wantabee jest. Różne formaty plików są przechowywane na różnych dyskach twardych / dysków.

Historia nagrywania muzyki będzie się rozwijać ze względu na trzy główne siły napędowe – zwiększona pojemność, zwiększona jakość dźwięku, zwiększenie portablity – odtwarzacz MP3 nowego za dotarliśmy nasze granice i człowiek będzie jeszcze bardziej potrzebna?

Aby pobrać muzykę za darmo – albo przynajmniej na 7 dniowy darmowy okres próbny wizyty http://download-music-revolution.blogspot.com i kliknąć na baner Napster.

Ten artykuł jest własnością Alastair Harris i jego najbliższej rodziny. Może być dowolnie publikowane w internecie, ale musi zawierać oryginalne linki.

Artykuł dzięki: