studia handel zagraniczny

studia handel zagraniczny

Glenn Beck Przez astrologii wedyjskiej

Glenn Beck, wschodząca gwiazda w konserwatywnym rynku talk radio / TV / wydawniczej, ma dość ciekawą astrologiczny wykres. Możemy wykorzystać astrologię, aby pomóc nam lepiej zrozumieć, kto może być szczera, a następnie tych, którzy brzmią szczerze, ale może mieć kilka zniekształcających soczewek w ich psychice.

Jak szczera lub zniekształcony jest Glenn Beck?

To nie będzie wyczerpująca spojrzenie na jego horoskop, ale przegląd głównych funkcji; będzie za pomocą wedyjskich / gwiazdowy obliczeń i interpretacji. Jego urodziny opublikowany 10 lutego 1964 roku w Everett w stanie Waszyngton, USA; ale nie ma czasu urodzenia dostępne. Jednakże, używając jego biografii online oraz dokonywania analizy jego filmy Zrobiłem szorstką sprostowania nim do około www.nasz-kominek.pl 10 rano.

Ze względu na brak szczególności dokładnego biograficznych danych o Beck (niezbędnych dla sprostowania), ten artykuł będzie koncentrować się przede wszystkim na wykresie Vedic Księżyc Ascendent (nazywany Chandra lagna), które nie wymagają dokładnego czasu urodzenia. Jednak powiem kilka rzeczy o jego wstępni jak oszacowali go:

studia handel zagraniczny

Strapionych rosnąco Ruler

Beck ma Baran rośnie wskazując agresywną postawę, skłonność do impulsywnych i mnóstwo motywacji do osiągnięcia sukcesu w życiu. W związku z tym władcą wstępni to Mars, która spada w jedenastym domu, co jest dobre dla bezpieczeństwa finansowego.

Jednak Mars spada w znaku Wodnika, który nie jest dobre umiejscowienie dla niego, i jest otoczony przez Malefic planet (Słońce i Saturn), który jest nazywany papakartari ( „nożyce”) jogi. Mars dotknięty zazwyczaj można zaobserwować u osoby z kwestiami gniew i działa się ze złości lub przemocy w skrajnych przypadkach.

Chciałbym atrybut Mars cierpiącą Becka do zaobserwowania napięcia w jego wyglądzie, który jest również odzwierciedlenie w nieco wyższym tonie głosu, ponieważ głowa, szyja i struny głosowe są zaciśnięte.
Artykuł dzięki: