studia handel zagraniczny

studia handel zagraniczny

Glenn Beck Przez astrologii wedyjskiej

Glenn Beck, wschodząca gwiazda w konserwatywnym rynku talk radio / TV / wydawniczej, ma dość ciekawą astrologiczny wykres. Możemy wykorzystać astrologię, aby pomóc nam lepiej zrozumieć, kto może być szczera, a następnie tych, którzy brzmią szczerze, ale może mieć kilka zniekształcających soczewek w ich psychice.

Jak szczera lub zniekształcony jest Glenn Beck?

To nie będzie wyczerpująca spojrzenie na jego horoskop, ale przegląd głównych funkcji; będzie za pomocą wedyjskich / gwiazdowy obliczeń i interpretacji. Jego urodziny opublikowany 10 lutego 1964 roku w Everett w stanie Waszyngton, USA; ale nie ma czasu urodzenia dostępne. Jednakże, używając jego biografii online oraz dokonywania analizy jego filmy Zrobiłem szorstką sprostowania nim do około 10 rano.

Ze względu na brak szczególności dokładnego biograficznych danych o Beck (niezbędnych dla sprostowania), ten artykuł będzie koncentrować się przede wszystkim na wykresie Vedic Księżyc Ascendent (nazywany Chandra lagna), które nie wymagają dokładnego czasu urodzenia. Jednak powiem kilka rzeczy o jego wstępni jak oszacowali go:

studia handel zagraniczny

Strapionych rosnąco Ruler

Beck ma Baran rośnie wskazując agresywną postawę, skłonność do impulsywnych i mnóstwo motywacji do osiągnięcia sukcesu w życiu. W związku z tym władcą wstępni to Mars, która spada w jedenastym domu, co jest dobre dla bezpieczeństwa finansowego.

Jednak Mars spada w znaku Wodnika, który nie jest dobre umiejscowienie dla niego, i jest otoczony przez Malefic planet (Słońce i Saturn), który jest nazywany papakartari ( „nożyce”) jogi. Mars dotknięty zazwyczaj można zaobserwować u osoby z kwestiami gniew i działa się ze złości lub przemocy w skrajnych przypadkach.

Chciałbym atrybut Mars cierpiącą Becka do zaobserwowania napięcia w jego wyglądzie, który jest również odzwierciedlenie w nieco wyższym tonie głosu, ponieważ głowa, szyja i struny głosowe są zaciśnięte.
Artykuł dzięki: