studia filozoficzne

studia filozoficzne

Być może nawet ważniejsze, patrząc na rynek z perspektywy spowodowane użytkowania, ujawnia zakres i charakterystykę konkurencji podwładnym, że w wielu przypadkach to nie tylko inne kasyna, ale także alternatywną rozrywki i spędzania wolnego czasu, takich jak restauracje, kluby, teatry, i tym podobne.

popyt Gęstość

Innym ważnym aspektem jest segmentacja okazji pomiaru ogólną charakterystykę rynku poprzez jednodniowych części, która jest gęstość przychodów od pory dnia, dni w tygodniu, co tydzień, co miesiąc, a sezonowo. Jest to szczególnie ważne, gdy dane lokali kasyna starają się zmniejszyć wszelkie wyższe niż normalne wahania, które mogą mieć miejsce między wolnym poniedziałek rano i pakowane sobotę; albo że doświadczenie poważne wahania sezonowe.

Poprzez segmentację rynków poprzez ich struktury popytu, lepsze zrozumienie można zyskać od których wyposażenie może pomóc wzmocnić słabe okresy popytu, a te, które mogą tylko dodać do już zmaksymalizowane szczytów.

studia filozoficzne

Wiele programów rozszerzających często popełniają błąd konfigurowania dodatkowych udogodnień, takich jak wysokiej klasy restauracji i elementów składania podstawie okresach szczytowego zapotrzebowania. W rezultacie, efekt netto koszty Koszty tych inwestycji może zanegować każdą wkład mogą wnieść do zwiększenia przychodów gier. Raczej „fill-in” rynki są najskuteczniejszym sposobem na zwiększenie ogólnych przychodów, ponieważ wykorzystują istniejące możliwości. Las Vegas osiągnęła wielki sukces w tworzeniu silnej aktywności środku tygodnia poprzez promowanie jego bogate zaplecze konferencyjne / Convention.

Rekreacyjne Driven Markets

Inną korzyścią z wykorzystaniem okazja-segmentacji jest możliwość również wskazywać potencjalny wpływ na pewne udogodnienia mają „pchającym” nawiedzenia. Choć modele grawitacyjne zbadania związanych kasynie charakterystykę wydatkowania w danym obszarze rynku, takich wzorów nie może zmierzyć względną wpływu wszelkich zakaz gier napędzane działań, które mogą jednak generować ruch w kasynie.

Artykuł dzięki: