studia budownictwo

studia budownictwo

Dopiero wtedy około godzina szesnasta, więc wiedzieliśmy, że nie było żadnego niebezpieczeństwa pociągiem nadchodzącym.

To, czego nie wiedziała, że ??grupa nieustalonych, facetów, którzy drogowego szyny z jednego miasta do drugiego – nazwaliśmy je „Hobos” – miały miejsce zamieszkania w tunelu. Najwyraźniej były siedzącej lub leżącej o ścianę tunelu, może 50 stóp lub tak od końca tunelu byliśmy wchodzącego, więc mieli wystarczająco dużo światła, aby funkcjonować, a jednak nikt nie patrzy w ciemnym tunelu z jasnym świetle dziennym zewnątrz mogą Zobacz ich.rozwiązania informatyczne dla firm gdynia

studia budownictwo

Weszliśmy do tunelu w biegu, żartów o outrunning pociągiem, a co by się stało, gdyby zmieniły rozkładu jazdy pociągów. Jak biegliśmy obok hobos w ciemności, nasze oczy utkwione małej kropki światła na drugim końcu tunelu, jeden z mężczyzn krzyknął coś, co brzmiało jak „Run do piekła, chłopcy!” Nikt z nas nie wiedział, co powiedział, ale szok tego krzyku i towarzyszący śmiech pochodzący z ciemności wystarczyło wysłać do nas w nadbieg. Przyjrzeliśmy się i zobaczył zarys człowieka w tunelu, gdzie mieliśmy przed wejściem sekund. Mamy krzyknęła chórem i absolutnie pobiegł na drugi koniec tunelu niektóre ćwierć mili. Gdybyśmy zostali taktowany, jestem pewien, że niektórzy z nas nie ustanowił nowy rekord świata. Nie trzeba dodawać, że nie wrócimy aż przyjechaliśmy, ani nie możemy nigdy wejść na ten tunel.

studia budownictwo

Kolejny skrót mojego kuzyna Harvey Kiedyś było podjęcie przez dzikich winorośli blackberry całej Nevada ulicy od wkładki do butów do biegania przedszkola wuja, Eisley za przedszkola, na rogu ulicy Nevada i Palm Avenue. Cóż, to nie było naprawdę skrót; to było bardziej jak długi cięcia. Ale podobało nam się wziąć go tak, i wyobrazić sobie być Tarzan poszukiwaniu ukrytych szlaków przez dżunglę splątanych winorośli i bagna podobny liści. Gdzieś na akr lub tak jeżyny, był mały mały dom Obudowa japońska rodzina.
Artykuł dzięki: