studia bezpieczenstwo narodowe

studia bezpieczenstwo narodowe

– Migranci, którzy chcą ubiegać się o stałego pobytu lub obywatelstwa, muszą posiadać zostawić / statusów poszczególnych kategoriach imigracyjnych kwalifikacyjna.

– Maksymalny dozwolony czas nieobecności w ciągu każdego roku okresu kwalifikacyjnego będzie dziewięćdziesiąt dni, jednak nie może być łagodzące powody, które będą musiały zostać zbadane.

studia bezpieczenstwo narodowe

Nowy „ścieżki do obywatelstwa” planuje się rozpocząć w lipcu 2011 roku, z zabezpieczeniem przejściowym miarę dwóch lat dla migrantów, którzy złożyli wniosek o prawo stałego pobytu w chwili jej rozpoczęcia.

Migranci i pracodawcy powinni być zainteresowani, ponieważ polityka dotycząca leczenia nadmiaru nieobecności najprawdopodobniej nie będzie dostępna do połowy 2010 roku, a jeśli polityka będzie stosowana z perspektywy czasu nikt nie wie.

studia bezpieczenstwo narodowe

Migranci, którzy chcą chronić swoje www.elektrotechmed.com zdolności do ubiegania się o obywatelstwo próbnego, naturalizacji i / lub stałego miejsca zamieszkania mogą unikać opuszczeniem Wielkiej Brytanii od ponad dziewięćdziesięciu dni rocznie aż polityka zostanie sfinalizowana. Będzie to z pewnością wpływ wynajmu decyzje pracodawców w Wielkiej Brytanii, które muszą wysyłać pracowników do pracy za granicę na globalnych projektów, lub którzy oferują międzynarodowych stanowisk pracy lub programy.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł o imigracji z prawem brytyjskim, powiedzieć wszystkim znajomym o tym. Będą dziękuję za to. Jeśli masz bloga lub stronę internetową, można połączyć się z nim, a nawet dodawać je do swojej własnej strony (nie zapomnij wspomnieć ukmigrationlawyers.co.uk jako oryginalnego źródła).

Artykuł dzięki: