studia astronomiczne

studia astronomiczne

Zważywszy, że golfiści tradycyjnie mają dużą skłonność do gier stowarzyszenie golfa z kasyna nie jest dokładnie zsynchronizowane, biorąc pod uwagę czas wymagany do typowej rundzie. Co więcej, nawet w najwyższych wskaźników wykorzystania, typowy 18-dołkowe pole golfowe będzie pomieścić tylko około 140 graczy dziennie, podczas gdy średnia krajowa w środowisku przez cały rok wynosi około 100 rund dziennie. To nie jest dużo dodatkowych zawodników do kasyna, nawet jeśli wszystkie z nich przegrał, a szczególnie biorąc pod uwagę koszt średniego kursu, z wyjątkiem gruntów, w zakresie od 5 milionów dolarów do $ 15M.

Jednak rozwój golf jako część pakietu kurortu i / lub wypełnić lokalnego popytu na rynku może mieć wiele non-gier powiązanych korzyści. Z punktu widzenia rozwoju ośrodek, pole golfowe, a także inne elementy rekreacyjne można dodać do konkurencyjnego pozycjonowania ważności instrumentu, do punktu, gdzie jej koszty rozwoju / pracy mogą zostać zdobyty poprzez wyższe ceny za pokój / zielony opłat. Wiele tradycyjnych pól golfowych także „ołówek-out” podczas włączania toru wodnego stron domowych, które mają szczególnie wyższą wartość niż non-golf stron kursu. Biorąc pod uwagę stan zaufania ziem Indian, może to być nieco problematyczne na ziemiach rezerwacji, chyba że jakaś długoterminowych dzierżaw gruntów mogłyby zostać wynegocjowane dla właścicieli domów.

studia astronomiczne

Planowanie / Finansowanie Realizacja

studia astronomiczne

Gdy wszystkie z istotnych czynników rynkowych zostały przeanalizowane i porównane ich kosztu vs. korzyści, kompleksowe reinwestycji Program ekspansji może zacząć nabierać kształtów. wzór Zespół budowlane powinny być montowane, które mogą pomóc w dalszej interpretacji program pod względem kreatywności i wartości wejściowej inżynierskiej, jednocześnie zachowując swoją pozycję na rynku i ustalono strategii finansowych.

Co ważne, program powinien zilustrować, jak każdy element będzie koordynowana w całej struktury obiektu oraz sposobu, w jaki będzie ona finansowana. Niektóre fundusze mogą wynikać z zarezerwowanych odpisów z zysku, podczas gdy inni niezależnie finansowane z dodatkowego zadłużenia, którego amortyzacja została uwzględniona w analizie wykonalności całego projektu jest.

Artykuł dzięki: