studia architektura krajobrazu

studia architektura krajobrazu

Co to zajmie, aby stać się obywatelem Wielkiej Brytanii w niedalekiej przyszłości

Pierwsza część tej reformy powstała w lipcu 2009 roku i jest obecnie konsultacje społeczne uważa, że ??dzieje się w tym nowe punkty elementy kryteriów kwalifikacyjnych oparte kiedyś przed zatwierdzeniem naturalizację osoby obcej.

Reformy przedstawić istotne ograniczenia do działalności migrantów, którzy chcą stać się obywatelami i najprawdopodobniej będzie miał wpływ, czy ci ludzie będą gotowi do podróży ze względów gospodarczych lub innych w reprezentacji firmy w Wielkiej Brytanii.

Druga część reformy prosi o kilku zmianach w Wielkiej Brytanii ustawy o obywatelstwie i obejmuje nowe „ścieżki do obywatelstwa”. Większość szczegółów tej nowej ścieżce pojawi się w przyszłych przepisów imigracyjnych i wskazówek, ale składa się z następujących punktów:

– Bezterminowe zezwolenie na pozostanie zostanie zastąpione przez obywatelstwa próbnego, który jest naprawdę ekstra okresie ograniczonego zezwolenia na pobyt przed złożeniem wniosku albo obywatelstwa lub stałego zamieszkania.

studia architektura krajobrazu

– Pracownicy migrujący może być zobowiązany do nieprzerwanego zatrudnienia być w trakcie okresu próbnego obywatelstwo.

– Migranci na obywatelstwo próbnego nie będzie w stanie uzyskać dostęp do niektórych środków publicznych i nie będą traktowane jako rozliczane zgodnie z prawem brytyjskim i imigracji dla celów prawa obywatelstwa.

– Okres etapu próbnego obywatelstwo będą od jednego do trzech lat dla migrantów, którzy później ubiegać się o obywatelstwo, a od trzech do pięciu lat, dla tych, którzy później ubiegać się o pobyt stały.

– Okres etapu próbnego obywatelstwo może zostać zmniejszona, jeżeli migrant spotyka „wymóg działania”, która zajmuje się angażuje się w wolontariat, to jednak szczegóły na temat jak to zrobić, nie są jeszcze znane.

Artykuł dzięki: www.ogrodytarnow.pl