edukacja w Polsce

edukacja w Polsce Dziś rząd federalny uznaje, że kradzież tożsamości jest najszybciej rozwijającą się przestępczością finansową w Ameryce.

Jedną z przyczyn pozornie niski odsetek postępowań i wyroków za kradzież tożsamości była niezdolność rządu do określenia konkretnych przestępstw. W 1998 roku Kongres uchwalił pierwszą zasadę adresowania kradzieży tożsamości, kradzieży tożsamości i Wniebowzięcia Deterrence ustawy, co kradzież tożsamości nazwany przestępstwem federalnym i uczynienie go trochę łatwiej ścigać. Ustawa sprawiły, że Federalna Komisja Handlu odpowiedzialny składania skarg i edukacji społecznej na temat kradzieży tożsamości.

edukacja w Polsce

Wzmocnienie ustawa Kradzież tożsamości Kara 2004 ustalono kary za kwalifikowane kradzieży tożsamości, w tym tych przypadkach, gdy kradzież tożsamości został użyty do popełnienia przestępstwa poważniejsze. Ustawa z 2003 roku rzetelnej i starannej Transakcje kredytowe znowelizowanej ustawy Fair Credit Reporting zająć kradzieży tożsamości i powiązanych zagadnień konsumenckich, umożliwiając ofiarami pracować z wierzycielami i biura kredytowe w celu usunięcia negatywnych informacji ze względu na kradzież tożsamości w swoim raporcie kredytowym. Fałszywy ustawa Identyfikacja internetowa 2000 zmieniony starszy Fałsz ustawy identyfikacji Crime kontroli 1982 obejmuje przestępstwa fałszywej tożsamości wspomagane komputerowo. Osoby naruszające twarz grzywny i / lub pozbawienia wolności do wytwarzania lub przekazywania fałszywych dokumentów tożsamości.

Eksperci zachęcają do aktywnego podjęcia kroków w celu zapobiegania kradzieży tożsamości i odkryć. Oczywiście, zachowując jego dzieje na pierwszym miejscu jest znacznie mniej stresujące niż próbuje rozwiązać problemy po przestępstw kradzieży tożsamości zostały popełnione. Oto kilka rzec zy, które możesz zrobić, aby chronić swoje osobiste informacje finansowe z kradzieżą tożsamości przestępców:

Artykuł dzięki: