studia stacjonarne

studia stacjonarne Nie Goethe jest winien, lecz decyzja tych młodych ludzi … ale czy naprawdę trzeba kogoś winić? Każdy ma prawo zakończyć swoje życie, jeśli czuje się jego ból jest nie do zniesienia. Mój kuzyn popełnił suicicide kiedy miałem 15. Byłem w szoku, ale nie oceniam ją za to. To była jej decyzja, aby zatrzymać jej ogromny smutek.

MTV cenzuruje też pojęcia, że ??mają do czynienia z samobójstwem.

W „Tatu” video „Not Gonna Get Us” został uznany za szokujące i nie będzie cenzurowany, ponieważ na zdjęciu dwie dziewczynki lesbijek, ale dlatego, że wydają się popełnić samobójstwo na końcu filmu.

Byłem bardzo zaskoczony, aby dowiedzieć się, że słowo „śmierć” w zdaniu

„Jestem bardzo chory i zmęczony Bein podziwiał /

że chcę, że ja po prostu zginąć lub dostać zwolniony » z utworu Eminema « Taki jestem », Jak to możliwe ? Jak MTV może ocenzurować słowo jak « umierać » jakby śmierć nie należą do naszej rzeczywistości każdy dzień?

studia stacjonarne

Pozwalają one zdania, takie jak « Ludzi zabija ‚, ludzie umierają „/ Dzieci boli i słychać je płacze» od słodki piosenek takich jak « Gdzie jest miłość ? » z Black Eyed Peas i śmiesz cenzurowania « umierać » w « Taki jestem » video?

Jak daleko powinniśmy naciskać hipokryzji?

Tak wielu pisarzy i poetów, takich jak François Villon w 15 wieku we Francji zostały uznane za szokujące dla ich używania wulgaryzmów. Wiele osób chce zrobić jakby wulgarne i popularny język nie istnieje (jestem pewien, że ci sami ludzie go używać w ich prywatność, jak również). Popularny i wulgarne słowa są częścią naszej kultury też nie ma powodu, aby go zignorować.

Dlaczego mamy cenzurować pojęć takich jak samobójstwa, morderstwa i śmierci, które są obecne w muzyce, gdy nasze dzieci już grać w brutalne gry na swoim PlayStation i oglądać „Hannibal” i „Straszny film” w telewizji? Trochę przemocy pomaga dzieciom pozbyć się własnych agresywnie i nie powinny być postrzegane jako niebezpieczne i niekoniecznie negatywne.

Najlepszym sposobem, aby chronić nasze dzieci nie jest ukryć rzeczywistość. Im bliżej są one do rzeczywistości, tym lepiej są one uzbrojone w obliczu prawdziwych bitew w życiu.

Uczę angielskiego i niemieckiego w szkołach publicznych. Jestem biograf Eminem i niezależny dziennikarz muzyczny.

Artykuł dzięki: