studia kosmetologia

studia kosmetologia

Ważne dane dotyczące ludności wynikłą wykorzystywania restauracji, rozrywki i weekendowe wypady często może stanowić podstawę, na której można skupić udogodnień zaprojektowanych tak, aby zaspokoić tych rynkach; iw ten sposób zwiększyć odwiedzin. Podczas gdy wielu z tych klientów może lub nie może korzystać z kasyna, ich ekspozycja na możliwości może przyspieszyć ich wykorzystania, a także stworzenie dodatkowego centrum zysku.

Ponownie, patrząc na paradygmacie Las Vegas, coraz więcej właściwości pasków obecnie generuje tyle, jeśli nie więcej, niż przychody gier niż granie dochody; jak ich hotele i restauracje są mniej mniej dotowane, a wraz z ich rosnących elementów detalicznych, stanowią silne przyczyniają się do dolnej linii.

Program Rozwoju

Po wyposażony w podstawową wiedzę na temat dynamiki rynku, zarówno pod względem aktualnego udziału w rynku / penetracji istniejącego obiektu w stosunku do mieszanki konkurencyjnej, a ogólna wynikłą wykorzystywania rynku, macierz może zostać utworzony, który wyznacza zapotrzebowanie w stosunku do podaży. Funkcja ta ma na celu określenie obszarów możliwości popytowych un-met i / lub nadmiernej podaży, która tworzy trampoliny do stworzenia odpowiednich udogodnień, rozbudowy i modernizacji kryteria strategie.

Kryteria udarowe

Zasadniczo istnieją dwa rodzaje rozszerzeń / aktualizacji strategii: subsydiowane i centrów zysku. Dotowane elementy mogą obejmować dodanie i / lub poprawy udogodnień, które przyczyni się do dalszego rozszerzenia aktualnych penetracji rynku gier / akcji wygląda następująco mające bezpośredni wpływ na rosnące przychody kasyn; natomiast centra zysków są zaprojektowane tak, aby jeszcze lepiej wykorzystać aktualne wzory Patronat dodatkowe możliwości wydatkowania, i mającą wpływ na direct na aktywność graczy. Chociaż wiele z bardziej tradycyjnych udogodnień, takich jak restauracje, hotele, sklepy detaliczne, lokali rozrywkowych i rekreacyjnych może należeć do jednej lub obu tych kategorii, ważne, aby dokonać rozróżnienia, tak aby jasno określić kryteria projektowania / rozwoju.

Artykuł dzięki: