studia ekonomiczne

studia ekonomiczne

Nie znam je, a w 1945 roku lub tak, nie byliśmy nawet pewni chcieliśmy je znać. Może nadal byli wrogiem. Może oni nam uchwycić i trzymać nas jako jeńców wojennych. Może mieli nawet broni tam, w swojej małej czerwonawym kolorze domu. Może byli Kamikazes! Czy nie byłoby to ekscytujące? Nasze emocje rosły jak przędły naszą drogę winorośli, tworzących historie jak Tarzan pokonał całą armię japońską przez kołysanie przez drzewa i zasadzkę je z pustaków jeżyna bush.

Tuż potem wypełzł z bagna wierzby cipki i do bardzo małej polance z małym domku w nim prawie tyle duża, aby pomieścić jedną osobę, nie mówiąc już cała rodzina. Może to być magazyn amunicji? Tajny obszar pamięci? Czy armia USA chcą o tym wiedzieć? Może to być związane z szpiegów? Ogarnięty ciekawości, fantazji i patriotyzmu, to był nasz obowiązek, Harvey i ja, aby ją zbadać. Ukradkiem że wkradł się wokół niego, sygnalizując siebie, aby być cicho, dopóki nie znaleźć drzwi. Harvey ostrożnie otworzył je, a jego szeroko otwarte oczy mała kuzynka zajrzał.

studia ekonomiczne

Tak jak moje oczy koncentruje się na japońskiej kobiety siedzącej w oficynie, jej krzyk przerażenia powiedział nam, że popełnił straszny błąd. My pośpiesznie wycofał się w wielkim strachu i konsternacji, obawiając się zarówno represje i polityczne konsekwencje.

studia ekonomiczne

Nikt nigdy nie przyszedł, dzięki Bogu. Ale w przeciwieństwie do generała MacArthura, nie wrócimy.

Artykuł dzięki: