edukacja zdrowotna

edukacja zdrowotna

Nie Cenzor muzyki i wyrazu artystycznego

Ann Powers powiedział:

„Nie cenzuruje muzykę i artystycznej ekspresji.”

muzyka Eminema, w szczególności piosenki „Kim” i „Stan” jest kontynuacją tradycji w muzyce i sztuce amerykańskiej w ogóle: gotycka ballada morderstwo, który był z nami odkąd bluesa i muzyki ludowej Appalachów. „Stan” jest po prostu jak opowieści Edgara Allana Poe, jeśli myślisz o tym. Johnny Cash zastrzelił człowieka tylko patrzeć, jak umierają. To jest coś, co miało bardzo solidne, długotrwałe rolę w kulturze.

edukacja zdrowotna

Samozwańczych moralistów wstają w ramionach o czymś, co zawsze było częścią literatury rozwoju. Jeśli jesteś dzieckiem, trzeba dowiedzieć się o przemocy, o nienawiści, o śmierci, o strachu. To część staje się dorosły. A jeśli to nie jest podawany do ciebie przez Eminema, idziesz, aby ją z własnych koszmarów. Złudzenie, że dzieci powinny być chronione przed który jest podłączony do pewnego rodzaju fetyszyzowania niewinności, co jest nierealne. „

Ann Powers

krytyk muzyczny, New York Times

edukacja zdrowotna

Żyjemy w społeczeństwie, w którym uczy się ukryć nasze prawdziwe uczucia i emocje. Kiedy patrzę wstecz na sposób, w jaki zostały wykształcone w szkole iw domu oraz, teraz wiem, jak to było obłudne. Nauczyciele i rodzice próbowali ukryć niektóre reality.We były zdjęciu bezpieczny świat z miłymi ludźmi. Religia (zwłaszcza sposób, w jaki uczono) zwiększył się, że złe wrażenie.

Prace Eminema wydaje się być progresywna dla konserwatywnych ludzi. Ale ci sami ludzie konserwatywni również odrzuciły Baudelaire czy innych kontrowersyjnych poeta lub pisarz przed wiekami. Konserwatyzm jest formą nietolerancji w ogóle.

Czułem się niepewnie wielka część mojego życia, a ja nie wiedziałem, jak się zachować właściwą drogę z ludźmi, będąc zbyt boi się mówić mój umysł.

Jest coś, czego prawdopodobnie nigdy się: dlaczego odniesienia do samobójstwa, tak tabu w umyśle ludzi? Wiele osób obwinia również Goethego dla jego pracy „Die Leiden des Jungen Werthers” ( „Cierpienia młodego Wertera”), ponieważ wielu młodych ludzi popełniło samobójstwo po przeczytaniu jego książki.
Artykuł dzięki: