edukacja fundamentalna

edukacja fundamentalna

Jowisz jako władca Becka księżyca (to bardzo ważne, fundamentalne planety niezależnie od rzeczywistego czasu urodzenia) wynosi 24 stopni Ryb; to może wypaść jako podlegające wpływom, które mogą powodować jeden czuć się zagubiony i zdezorientowany i angażować się w tendencji ucieczki, i będą one również podatne na negatywne wpływy środowiska. Samoocena nie jest zwykle duża lub może to obrócić się w coś w rodzaju pół-mesjańskiej kultem ego i arogancji. Najgorszym rodzajem wroga może być uważana za jedną którzy Uważa on lub ona jest na misji od Boga.

Jowisz jest w swojej władzy, a tym samym swoje poparcie Księżyc na wykresie Becka jest bardzo dobra; i każdy może się zgodzić, że Beck tak miał dużo szczęścia w życiu z audycji radiowych i telewizyjnych, pokazów drogowych oraz zajmuje książki. Ja już wspomniano w części władca wyprostowanego wstępni Becka, Mars; go cierpi dodatkowo będąc bardzo niskich stopniach (0 stopni Wodnik); przynosząc potencjalnego nadużywania oburzenia.

edukacja fundamentalna

Dispositor od Becka Słońce w Koziorożcu, Saturn, jest dobrze przygotowana przez znak ale jest również dotknięty jest na trzech stopni Wodnika; to wydaje się mieć wpływ na pomoc i jednocześnie utrudniając jego Sun. Ma pewność siebie, ale być może zbyt wiele z jego ego jest zaangażowany. On nie może być całkowicie przeciwny biorąc „cel uświęca środki”, takie podejście do życia, a Koziorożec może być bardzo „sprytnym”.

Zależy od dobrej woli innych

edukacja fundamentalna

Słaby Słońce i Księżyc prawdopodobnie będzie musiał oprzeć się na pomocy innych, aby iść do przodu, a uwzględniając zapłacić odpowiednią cenę, aby uzyskać ich pomoc. W przypadku poważnej gwiazdą mediów, trzeba kłaniać się życzeniom swoich sponsorów korporacyjnych. W przypadku dużych sieci, są one bronią interesów korporacyjnych-finansowa

które już uruchomić świat i którzy są głęboko zaangażowani w podejmowanie decyzji politycznych, stawiając wyboru kandydatów do głosu mediów i biura i międzynarodowych sytuacjach geopolitycznych.

Artykuł dzięki: