edukacja biblijna

edukacja biblijna

– Zabezpiecz swoje dane osobowe w każdym czasie. Nie zostawiać listy numerów kont odblokowany, i nie udostępniać swoich identyfikatorów użytkowników i haseł użytkowników. Utrzymuj większą kontrolę nad swoim osobistym informacji finansowych, jak to tylko możliwe.

– Nie wyrzucaj pocztę dalej, jeśli się zawiera żadnych danych osobowych, w tym imię i nazwisko oraz adres. Rozdrabniania tych dokumentów przed włożeniem ich do śmieci.

edukacja biblijna

– Kształcić się na temat technik i taktyk stosowanych w kradzieży tożsamości i chronić się odpowiednio.

– Nie należy udostępniać informacje o koncie osobowych użytkowników, w tym współpracowników, przyjaciół i współlokatorów. O ile nie są one również odpowiedzialne za opłacanie rachunków, nie mają powodu, aby te informacje. I nie dać im swoje hasła bez bardzo dobrego powodu. Jeśli nie udostępnianie haseł, zmień je jak najszybciej.

edukacja biblijna

– Shred niechcianych i wstępnie zatwierdzone wnioski kredytowe, a nie imię i nazwisko usunięte z tych list.

– Należy zachować ostrożność podczas dokonywania zakupów on-line, aby korzystać tylko z bezpiecznych serwerów i uważnie pilnować swoje dane. Nie trzymaj pisemną listę haseł i użyć hasła, które są trudne do nauczenia się (zamiast czegoś prostego jak numer telefonu).

Artykuł dzięki: