studia niestacjonarne

Ponadto Wielka Brytania zobowiązała się do redukcji emisji gazów cieplarnianych o 20% do roku 2020 w porównaniu z poziomami z 1990 roku jako część unijnego pakietu klimatyczno-energetycznego. Jeśli ludzie przestali tak regularnie prowadzić samochodu, a zamiast tego zdecydował się jeździć na rowerze do ich transportu, byłoby to zrobić znaczącą różnicę do emisji gazów cieplarnianych w kraju i pomogłoby kraj osiągnięcia niskoemisyjnej przyszłości.

Przeciętny jazdy samochodem znajduje się zaledwie 8,5 mil, co nie jest szczególnie trudne do dopasowania i zdrowego rowerzysty. Ponadto wiele przejazdy samochodów są znacznie krótsze niż to, a prawie każdy byłby w stanie poradzić sobie z tym podróż na rowerze, a nie w samochodzie.

Czy jazda na rowerze staje się coraz bardziej powszechne?

Ponieważ liczba wypadków rowerowych obrażeń ciała adwokatów patrz rośnie, można przypuszczać, że ta koreluje z ogólnopolskiej wzrost liczby rowerzystów. Londyn sama odnotowano wzrost o 79% liczby przejazdów rowerowych wykonanych od 2001 do 2011, z przejazdów samochodowych spada o 37%. W Wielkiej Brytanii, jednak popularność kolarstwa pozostał dość statyczne.

Bezpieczeństwo Rowerzysta umiarkowanie poprawiła w ciągu ostatnich lat – od 1990 roku liczba zgonów lub poważnych obrażeń obserwowanych w rowerzystów wypadków spadła o 33% – ale w ciągu ostatnich kilku lat zaczęły ponownie rosnąć.

W 2012, 22% wszystkich ofiar wypadków drogowych w Londynie byli rowerzyści, w porównaniu z zaledwie 10% w 2006 r.

Te statystyki Stark wzmocnić roszczeń osobowych prawników szkody – Wielka Brytania musi inwestować w środki bezpieczeństwa rowerzysta natychmiast.

Stacey Aston jest żywotnie zainteresowany skutków urazów głowy i podobnego urazu. Kiedy nie studiuje uszkodzenia mózgu i innych adwokatów zranienia, lubi jeść włoskie jedzenie i grać na perkusji wraz z heavy metalu, ku niezadowoleniu swego sąsiada i wszyscy na ulicy.

Artykuł dzięki: