studia japonistyka

studia japonistyka

FTC Survey 2003 odnotowano ponad 50 mld $ straty na działalności w wyniku kradzieży tożsamości. poinformował też, że w tym roku każda ofiara spędziła od $ 500 do $ 1200 oraz od 30 do 60 godzin osobistych mieć ich problemy kredytowe rozwiązany. Niestety, niewiele jest nadzieja, że ??ta tendencja będzie się zmniejszać w najbliższej przyszłości. Kradzież tożsamości staje się coraz łatwiejsze, nie ciężej, a przestępcy uczą się, jak ukryć swoje zbrodnie z ofiar dłużej i ukrywać swoją osobę z organów ścigania w ogóle.

Niestety, nie ma jednej bazy danych w Stanach Zjednoczonych, obejmujące przypadki kradzieży tożsamości, a Komitet podejrzewa, że ??liczba przestępstw jest znacznie zaniżona. Klasyfikowanie tych przestępstw, jak kradzież tożsamości zależy od stanu i od policji do policji. Badanie wykazało, że 60 2003% ofiar kradzieży tożsamości nie podano przestępstwa do ich policji! Tylko jeden na pięciu nawet zgłosił problem do swojego biura informacji kredytowej.

studia japonistyka

przestępstwa kradzieży tożsamości są badane na poziomie federalnym przez agencje federalne jak Secret Service i FBI. Departament Sprawiedliwości zwykle ściga przypadki pośrednictwem biura lokalnego adwokatów USA. W 2000 roku USA Adwokaci poinformował, że złożył ponad 2000 przypadków kradzieży tożsamości w całym kraju (Porównaj to z 9 milionów ofiar rocznie). W tym samym roku, Secret Service wykonane ponad 3000 aresztowań, a średnia rzeczywista traci ofiarom w przypadkach, które zostały zamknięte wyniosła ponad 46.000 $ każdy. FBI poinformował 1425 karany za kradzież tożsamości, ponad tysiąc osób za oszustwa bankowe. Inspekcja usługi pocztowe wykonane nieco ponad 1700 aresztowań w roku 2000. Nawet IRS poinformował obecnych i podejrzanych przypadków kradzieży tożsamości w wątpliwych zeznań podatkowych w 2000 roku, szacując, że otrzymali około 150 tysięcy fałszywych zwrotów i fałszywych roszczeń o ponad 750 milionów $ zwroty.
Artykuł dzięki: