studia elektryczne

studia elektryczne

Pobieranie Revolution Muzyka

Pierwszy muzyka było słychać dzięki fonograf – pierwsza funkcjonalna Thomasa Edisona zostaną przedstawione w grudniu 1877 roku – oczywiście jak wszystkie nowe wynalazki Było wiele innych osób, które mogłyby korzystać z tytułu bycia pierwszym wymyślić do gramofonu, ale oczywiście Edison zakończony up jest najbardziej znany (porównaj sławę Edisona do prawdziwego geniusza jak Nikola Tesla)

Nasza strona internetowa

Fonograf funkcjonował poprzez metalowy cylinder z „zadrapania” czytanych przez rysik, który z kolei był wzmacniany do wytworzenia odpowiedniego poziomu dźwięku, urządzenia te były ręcznie wygięte. Rysik dzieje w cylindrze. Aby grać inną muzykę nowy metalowy cylinder lub blachy składany wokół cylindra została włożona.

W 1887 Emil Berliner opatentował Gramaphone. To działa podobnie jak gramofon, z wyjątkiem teraz cyclinders zostały zastąpione przez bardziej znanych tarcz płaskich. Jego zaletą było to, że było to łatwiejsze do przenoszenia i przechowywania tych dysków w porównaniu do starych cyclinders i dyski były znacznie łatwiejsze do masowej produkcji, stąd większa różnorodność muzyki dostępnej wycisnąć stary gramofon (może to przypominać ludziom o VHS – BETA wojna w 1980 roku – historia się powtarza). Te pierwsze „rekordy” były zwykle mniej niż 5 minut długo!

studia elektryczne

Ewolucja w dyskach odbyła Berliner ostatecznie zdecydował się na materialnym połączeń szelaku aż plastiki zostały wymyślone, aby produkować swoje rekordy.

W 1931 roku firma RCA Victor wyprodukował długą historię odtwarzania działa w 33 1/3 obr./min – całość 20 minut! Records stała się znana na LP, – długie dramatów.

W 1920 rejestratorów drutu poprzednik taśmach magnetycznych wyszedł. To było Niemców w czasie II wojnie światowej, które naprawdę wyprodukował pierwszy użytkowe magnetofonów. Oczywiście technologia ta została podjęta z powrotem do Ameryki po wojnie i Minnesota Górnictwo i firmy MANUFACTORING (3M) udoskonalił taśmę.
Artykuł dzięki: