studia elektryczne

studia elektryczne

Pobieranie Revolution Muzyka

Pierwszy muzyka było słychać dzięki fonograf – pierwsza funkcjonalna Thomasa Edisona zostaną przedstawione w grudniu 1877 roku – oczywiście jak wszystkie nowe wynalazki Było wiele innych osób, które mogłyby korzystać z tytułu bycia pierwszym wymyślić do gramofonu, ale oczywiście Edison zakończony up jest najbardziej znany (porównaj sławę Edisona do prawdziwego geniusza http://www.mywiemyjak.pl jak Nikola Tesla)

Nasza strona internetowa

Fonograf funkcjonował poprzez metalowy cylinder z „zadrapania” czytanych przez rysik, który z kolei był wzmacniany do wytworzenia odpowiedniego poziomu dźwięku, urządzenia te były ręcznie wygięte. Rysik dzieje w cylindrze. Aby grać inną muzykę nowy metalowy cylinder lub blachy składany wokół cylindra została włożona.

W 1887 Emil Berliner opatentował Gramaphone. To działa podobnie jak gramofon, z wyjątkiem teraz cyclinders zostały zastąpione przez bardziej znanych tarcz płaskich. Jego zaletą było to, że było to łatwiejsze do przenoszenia i przechowywania tych dysków w porównaniu do starych cyclinders i dyski były znacznie łatwiejsze do masowej produkcji, stąd większa różnorodność muzyki dostępnej wycisnąć stary gramofon (może to przypominać ludziom o VHS – BETA wojna w 1980 roku – historia się powtarza). Te pierwsze „rekordy” były zwykle mniej niż 5 minut długo!

studia elektryczne

Ewolucja w dyskach odbyła Berliner ostatecznie zdecydował się na materialnym połączeń szelaku aż plastiki zostały wymyślone, aby produkować swoje rekordy.

W 1931 roku firma RCA Victor wyprodukował długą historię odtwarzania działa w 33 1/3 obr./min – całość 20 minut! Records stała się znana na LP, – długie dramatów.

W 1920 rejestratorów drutu poprzednik taśmach magnetycznych wyszedł. To było Niemców w czasie II wojnie światowej, które naprawdę wyprodukował pierwszy użytkowe magnetofonów. Oczywiście technologia ta została podjęta z powrotem do Ameryki po wojnie i Minnesota Górnictwo i firmy MANUFACTORING (3M) udoskonalił taśmę.
Artykuł dzięki: