studia dziennikarskie

studia dziennikarskie

W Nevadzie, która jest jedynym krajem, gdzie są dostępne dla kasyn szczegółowe historyczne FB wydziałowe wyniki operacyjne, właściwości przy przychodach gier średnio od $ 20M do $ 200M pokazał żywnościowej o działów stratę netto w wysokości 1,5% wartości sprzedaży w 2001 roku, w porównaniu z prawie 14% straty w 1995 roku.wybielanie zębów gdańsk

Znaczna część tego ważnego zmianę sytuacji jest ze względu na wzrost liczby punktów gastronomicznych, zwłaszcza restauracji bardziej ekskluzywnych / specjalistycznych, które zachęciły sprzedaży z 20% przychody z działalności hazardowej w 1995 do prawie 27% w roku 2001. Co więcej, koszty żywności zostały zredukowane gwałtownie z 45% w 1995 do 35% w roku ’01.

Ponieważ poprzednia dyskusja przy okazji-segmentacji ujawnił, wybór konsumenta o wizycie w kasynie może czasem konkurować z innymi działaniami w czasie rozrywki / rekreacyjny, w tym kolację. Posiadanie właściwego rynku obiekcie restauracja w kasynie może służyć, aby przyciągnąć na rynek docelowy kulinarne-out, z kasyna korzystających z jego bliskość. Dlatego, gdy warunki rynkowe wskazują na zmiany w konfiguracji Restauracja a kasyna, pytania, które należy uwzględnić to w jaki sposób mogą być zaprojektowane tak, aby zaspokoić bieżące bazy patronat poszerzyć wyrządzonych wykorzystania i poprawić rentowność.

Kwatery Elements

Z pod klucz hotelowe koszty prac rozwojowych w zakresie od $ 75K do $ 350K na jeden dostępny pokój, strategia pozycjonowania rynku lepiej być dobrze zbadane. Jednak widzimy wiele takich projektów realizowanych z małym zrozumieniu dynamiki rynku oraz skutków ekonomicznych.

Nationwide, zgodnie z naszym najnowszym badaniu, istnieje 724 kasyn w całym kraju; składa się z 442 operacji handlowych, z czego około połowa znajdujących się w stanie Nevada i 282 indyjskich lokali gier, z czego 209 ofercie większość, jeśli nie wszystkie, typu Las Vegas (klasa III) gier.
Artykuł dzięki: