studia bezpieczenstwo wewnetrzne

studia bezpieczenstwo wewnetrzne

Biorytmy – jak interpretować swoje codzienne Biorytm odczytów

Biorytmy były badane przez wiele pokoleń. Jako istoty ludzkie, jesteśmy zawsze stara się lepiej zrozumieć siebie i badanie biorytmy stara się zrozumieć i wykreślić naturalne cykle naszego organizmu. To brzmi prosto, aż do czynienia z biorytmy przedstawiony jako trzy matematycznych linie na wykresie. Odczyt i interpretacja zarówno obecnego stanu biorytmy i najbliższej przyszłości swoje biorytmy może początkowo wydawać się trudne.

studia bezpieczenstwo wewnetrzne

Biorytm odczyty są zazwyczaj przedstawiane obejmujące trzy główne cykle biorytmu stanów fizycznego, emocjonalnego i intelektualnego. Odczyty są najczęściej dostarczane jako graficzny krzywej z linią reprezentującą czas poziomego (zwykle dni) i pionowej linii reprezentującej odczyt na ten okres. Odczyty zostaną przedstawione jako procent albo pozytywna, zerowa lub ujemna procentowy – maksymalna odczytu wynosi 100%, a minimalna odczytu będąc -100%. Lektura zera jest rzeczywiście „middle czytania”. Ok, więc na razie dobrze, więc na moje fizyczne biorytm czytania na dzisiaj, ja zlokalizować fizycznej krzywej Biorytm (zazwyczaj niebieski), patrzę wzdłuż wykresu biorytmy znaleźć dzisiejszą datę i odczytać pionowo, aby uzyskać odczyt, który będzie między plus jeden sto procent i minus sto procent. Powtórz to dla emocjonalnej i intelektualnej Biorhythm Biorhythm.

Ok, to wszystko jest bardzo proste i jestem pewien, że większość z was zrozumieć, jak odczytać numery z wykresu. Jednak to, co jest najważniejsze, jest potrzeba, aby móc zinterpretować biorytm czytania, aby dać mu sens dla ciebie i dla twojego obecnego stanu rzeczy. Jak powiedziałem na szereg pytań, które otrzymałem dotyczące biorytmy, to naprawdę zależy od osobnika, ile otrzymasz od swojego biorytmu czytania. Niektórzy ludzie powiedzą ci, że jeśli mają wszystkie trzy biorytmy pokazujące -100%, że nie opuści swój dom, podczas gdy inne (łącznie ze mną) wolą widzieć takich negatywnych wskaźników jako ostrzeżenie, że może powinniśmy zająć trochę więcej ostrożności przy stosowaniu się naszym codziennym życiu – przezorny zawsze ubezpieczony podejście.

Artykuł dzięki: sportowesuple