studia artystyczne

Nigdy nie otwieraj drzwi bez pukania Outhouse

Przypuszczam, że każdy rodzinnym każde dziecko posiada pewne ulubionych kryjówek lub skróty, lub mało znanych drzwi lub cubbyholes lub tajne przejścia, czy coś, i Auburn nie był wyjątkiem.

Jeden z moich ulubionych takich miejscach był tunel pociągu, który biegł pod Palm Avenue i zbiornika Auburn i wyszedł tylko po tej stronie Gasoline Alley, szerokiej miejscu na autostradzie 49 o milę na północ od gdzie mieszkam. Opowieści przyłapania w tunelu, gdy pociąg przybył były standardem Auburn lore; jeden z kuzynem moich starszych kuzynów przysiągł, że został złapany jeden dzień pociąg nadchodzi, i musiał leżeć płasko na brzuchu między torami, gdy pociąg przeszedł nad nim. Wierzyłam mu, dopóki miałem dziesięć lub więcej, kiedy zacząłem zauważać, że za każdym razem opowiedział historię niektóre szczegóły były inne, takie jak, czy to noc czy dzień, z przyjaciółmi lub Alone – tego rodzaju rzeczy.

Będąc nieco nieśmiała z natury, nigdy nie podjęły śmiesz biec przez tunel, gdybym był sam, ale psychologia tłumu jest inny niż psychologii indywidualnej, a instynkt stadny zwyciężyła. To była zima dzień po szkole, i kilku z nas 8-klasistów były z praktyką koszykówki z powodu konferencji dla nauczycieli. Ponieważ nie trzeba ćwiczyć, naturalnie rozejrzał się za coś innego do zrobienia, i Ken, nasz punkt osłona wykonana najgłupsze sugestię wszystkich: „Uciekajmy się Gasoline Alley przez tunel kolejowy. „

Więc poszliśmy, licketty-split dół Palm Avenue, obok mojego domu, obok żółtego autobusu rzucić gdzie autobus nr 9 odebrał nas wszystkich każda szkoła rano, a na wzgórzu naprzeciwko domu doktora Dunevitz ‚, gdzie spadł do tory i rozpoczęliśmy bi Wydawnictwa Drugieeg przez tunel kolejowy. Pociąg przyszedł dwa razy dziennie, raz rano i raz na początku około 10 godz.
Artykuł dzięki: